opryskiwacz

05.02.2019

SZKOLENIE CHEMIZACYJNE


Zapraszamy do udziału w szkoleniu w zakresie stosowania środków ochrony roślin z uwzględnieniem zasad integrowanej ochrony. Przeszkolenie w tym zakresie wymagane jest przez polskie prawo od osób:
⦁    nabywających środki ochrony roślin,
⦁    wykonujących zabiegi ochrony roślin.
 Dla osób korzystających z wsparcia Unii Europejskiej jest to również jeden z podstawowych wymogów z zakresu zasad wzajemnej zgodności (ukończenie szkolenia to warunek otrzymania dopłat bezpośrednich). Osoby, które wcześniej ukończyły szkolenie podstawowe, po 5 latach od tego czasu zobowiązane są do jego odnowienia. Szkolenie trwa 7 godz. i odbywa się w ciągu 1 dnia. Warunkiem udziału jest przedstawienie zaświadczenia z poprzedniego szkolenia. Kwota za uczestnictwo to 80,00 zł od osoby.
W związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi prowadzenia szkoleń min. w tym zakresie przez nieznane firmy ostrzegamy przed korzystaniem z ich usług. Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego jest instytucją państwową z wieloletnim doświadczeniem cieszącą się zaufaniem rolników. Korzystając z naszych usług masz pewność, że wydane przez nas zaświadczenia będą honorowane przez wszystkie instytucje uprawnione do kontroli.
Szkolenie odbędzie sie dnia 08.02.2019 r. w sali konferencyjnej Urzedu Gminy w Bedkowie o godz. 8:30
Osoby chętne proszone sq o zapisanie się u doradcy telefonicznie 516-816-062 lub na dyżurze w každq środę w UG Będków

Aktualności

INFORMACJA

01.04.2019

 

Czytaj więcej...
drzewo

29.03.2019

Na 100 – lecie odzyskania niepodległości oraz 100-lecie województwa łódzkiego dzieci z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Będkowie w dniu dzisiejszym (29.03.2019r. ) wzięli udział w akcji sadzenia drzew zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego. Część oficjalna rozpoczęła się na sali gimnastycznej, na której zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego odczytał krótki zarys historyczny Polski, po czym głos zabrał Wójt Gminy Będków Dariusz Misztal, który zobrazował drogę Polski do niepodległości przytaczając słowa byłego premiera II RP Jędrzeja Moraczewskiego. Po części oficjalnej na terenie szkoły zostało posadzone drzewo przez uczniów naszej szkoły wraz z dyrektorem Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego  oraz Wójtem Gminy Będków.

Czytaj więcej...
ŁUW w Łodzi

29.03.2019

 

Czytaj więcej...
palmy i pisanki

28.03.2019

zaproszenie

 

Czytaj więcej...
konkurs na zabytki

28.03.2019

Konkurs na udzielenie dotacji na prace przy zabytkach

 

Czytaj więcej...

20.03.2019

 

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka