autobus szkolny

15.02.2019

GODZINY PRZYWOZU DZIECI AUTOBUSEM NA ZAJĘCIA

PRZYWÓZ DZIECI AUTOBUSEM NA ZAJĘCIA

w dniach: od dnia 18 lutego 2019 r. do  dnia 21 lutego 2019 r.

(PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK)

 

Planowany odbiór dzieci z przystanków autobusowych:

 

REMISZEWICE             

7:20

KALINÓW                     

7:25

RZECZKÓW (koło OSP)

7:30

RZECZKÓW (Bank)       

7:35

ŁAKNARZ                     

7:45

DRZAZGOWA WOLA 

7:55

BĘDKÓW (Dom Kultury)

8:05

PRAŻKI (koło Pana B.) 

8:15

PRAŻKI (koło Pana Cz.)

8:18

TEODORÓW                 

8:25

PRAŻKI (za torami)        

8:30

PRAŻKI (koło sklepu) 

8:33

ZACHARZ                     

8:43

NOWINY                       

8:45

SŁUGOCICE                  

8:50

BRZUSTÓW                  

9:00

RUDNIK

ROSOCHA                       

9:05

9:10


(BUS WTZ przywiezie dzieci w poniedziałek i środę do RUDNIKA, natomiast we wtorek i w czwartek dzieci przywiezie autobus do DOMU KULTURY w BĘDKOWIE)

 

 

ODWÓZ DZIECI Z ZAJĘĆ    

               

W dniach 18 lutego 2019 r. (poniedziałek) i 20 lutego 2019 r.(środa)

odwóź dzieci po zajęciach w WTZ Rudnik odbędzie się

autobusem szkolnym o godz. 13:00

 

Planowany przyjazd dzieci na przystanki autobusowe:

 

ROSOCHA                              


13:05

BĘDKÓW (DOM KULTURY) 

 

   13:10               

DRZAZGOWA WOLA            

 

13:20

ŁAKNARZ                              

 

13:30

RZECZKÓW (Bank)                

 

13:40

RZECZKÓW (koło OSP)          

 

13:45

KALINÓW                              

 

13:50

REMISZEWICE                      

 

13:55

PRAŻKI (koło Pana B.)          

 

14:05

                       PRAŻKI (koło Pana Cz.)                                                                                                  14:08

                       TEODORÓW                                                                                                                   14:13

                        PRAŻKI (za torami)                                                                                                        14:18

                        PRAŻKI (koło sklepu)                                                                                                    14:21

                        ZACHARZ                                                                                                                      14:31

                        NOWINY                                                                                                                        14:34

                        SŁUGOCICE                                                                                                                  14:39

                        BRZUSTÓW                                                                                                                     14:49


W dniach 19 lutego 2019 r. (wtorek) i 21 lutego 2019 r. (czwartek) ) odwóz dzieci po zajęciach w DOMU KULTURY w Będkowie odbędzie się autobusem szkolnym o godz. 1300

 

DRZAZGOWA WOLA 

 

 

13:20

ŁAKNARZ                     

 

 

13:30

RZECZKÓW (Bank)       

 

 

13:40

RZECZKÓW (koło OSP)

 

 

13:45

KALINÓW                     

 

 

13:50

REMISZEWICE             

 

 

13:55

PRAŻKI (koło Pana B.) 

 

 

14:05

PRAŻKI (koło Pana Cz.)

 

 

14:08

TEODORÓW                 

 

 

14:13

PRAŻKI (za torami)        

 

 

14:18

PRAŻKI (koło sklepu) 

 

 

14:21

ZACHARZ                     

 

 

14:31

NOWINY                       

 

 

14:34

SŁUGOCICE                  

 

 

14:39

BRZUSTÓW                  

 

 

14:49

ROSOCHA                     

 

 

15:00 

 

Bardzo prosimy, aby dzieci przyprowadzać na miejsce zbiórki o czasie.          

W razie braku dzieci w wyznaczonych punktach autobus będzie jechał dalej.

Proszę, aby zachować tolerancję odbioru dzieci z przystanku przez kierowcę autobusu z opiekunem   +/- 10 min. Tak samo proszę zachować tolerancję +/- 10 minw momencie  przywozu dzieci na przystanek przez kierowcę autobusu z opiekunem po zakończeniu zajęć.


Wójt Gminy Będków Dariusz Misztal

serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami i dziadkami

na wspólne ognisko, które się odbędzie

w dniu 22 lutego o godzinie 15:00  w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Rudniku.  


Dowóz i odwóz we własnym zakresie.

Pozostałe pliki

harmonogram przywozów i odwozów dzieci na ferie zimowe Pobierz Rozmiar: 157,8 KB Liczba pobrań: 0

Aktualności

I Bieg Niepodległości w Będkowie

06.11.2019

Zapraszamy do udziału w I BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI w Będkowie

Pobierz regulamin

Czytaj więcej...
Wieczór wspomnień i Brzustowie

06.11.2019

Informacja Sołectwa Brzustów "Wieczór wspomnień i Brzustowie"

Czytaj więcej...
100 litrów krwi na 100-lecie województwa łódzkiego

06.11.2019

Akcja „100 litrów krwi na 100-lecie województwa łódzkiego"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce krwi pod hasłem: „100 litrów krwi na 100-lecie województwa łódzkiego”, akcja będzie trwała do 31.12.2019 roku.   Jeśli zdecydujecie się Państwo na przyłączenie do naszej akcji, prosimy o podanie hasła „100 litrów krwi na 100-lecie województwa łódzkiego” przed oddaniem krwi. Krew możecie Państwo oddać w Punktach Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  –  dokładne adresy na stronie: http:// www.krwiodawstwo.pl/44/punkty-pobran - krew można oddać między innymi w TOMASZOWSKIM CENTRUM ZDROWIA, ul. JANA PAWŁA II 35, TEL. 44 724 08 07.

Czytaj więcej...
biblioteka

10.10.2019

Popołudnie z biblioteką

Nikogo nie trzeba przekonywać o zaletach czytania książek. 8  października br. Uczniowie klasy Vb wraz z wychowawczynią p. Agatą Karlińską udali się do Gminnej Biblioteki Publicznej im. Błażeja Stolarskiego. Było to już ich drugie spotkanie z księgozbiorem gminnym. Na początku wybrali sobie książki zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i chętni uczniowie czytali wybrane przez siebie fragmenty. Tym samym kształcili umiejętność głośnego czytania. Następnie uczyli się wypełniać karty czytelnicze, zobowiązania i karty książek. Na zakończenie spotkania uczyli się między sobą w grupach, jak wypożyczać książki. Zapoznali się również z najnowszymi wydaniami młodzieżowymi. Dla niektórych było to nowe doświadczenie, które pozwoliło im pogłębić wiedzę o pracy bibliotekarza. Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze.

Czytaj więcej...
biblioteka

10.10.2019

  

Czytaj więcej...
zbiórka darów

09.10.2019

 

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka