walne

12.02.2019

Walne zebranie Gminnej Spółki Wodnej w Będkowie

W dniu dzisiejszym 12.02.2019 rok odbyło się w Urzędzie Gminy Będków walne zebranie Gminnej Spółki Wodnej w Będkowie gdzie Prezesem  jest pan Janusz Staniszewski który otworzył zebranie witając zaproszonych gości Wójta Gminy Będków Dariusza Misztala, zastępcę naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Powiatu Tomaszowskiego Zbigniew Kamiński, dyrektora Związku Spółek Wodnych z/s w Gomulinie Dariusz Pytka, kierownika budowy Związku Spółek Wodnych z/s w Gomulinie Grzegorz Ptak oraz członków Gminnej Spółki Wodnej w Będkowie. Pan Janusz Staniszewski odczytał porządek obrad walnego zebrania który został przyjęty jednogłośnie. Został również powołany przewodniczący walnego zebrania pan Kazimierz Trela który prowadził dalszą cześć zebrania na którym przedstawiono sprawozdanie z działalności spółki za rok 2018, sprawozdanie komisji rewizyjnej oraz sprawozdanie finansowe.

Zebranie przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. 

Aktualności

I Bieg Niepodległości w Będkowie

06.11.2019

Zapraszamy do udziału w I BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI w Będkowie

Pobierz regulamin

Czytaj więcej...
Wieczór wspomnień i Brzustowie

06.11.2019

Informacja Sołectwa Brzustów "Wieczór wspomnień i Brzustowie"

Czytaj więcej...
100 litrów krwi na 100-lecie województwa łódzkiego

06.11.2019

Akcja „100 litrów krwi na 100-lecie województwa łódzkiego"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce krwi pod hasłem: „100 litrów krwi na 100-lecie województwa łódzkiego”, akcja będzie trwała do 31.12.2019 roku.   Jeśli zdecydujecie się Państwo na przyłączenie do naszej akcji, prosimy o podanie hasła „100 litrów krwi na 100-lecie województwa łódzkiego” przed oddaniem krwi. Krew możecie Państwo oddać w Punktach Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  –  dokładne adresy na stronie: http:// www.krwiodawstwo.pl/44/punkty-pobran - krew można oddać między innymi w TOMASZOWSKIM CENTRUM ZDROWIA, ul. JANA PAWŁA II 35, TEL. 44 724 08 07.

Czytaj więcej...
biblioteka

10.10.2019

Popołudnie z biblioteką

Nikogo nie trzeba przekonywać o zaletach czytania książek. 8  października br. Uczniowie klasy Vb wraz z wychowawczynią p. Agatą Karlińską udali się do Gminnej Biblioteki Publicznej im. Błażeja Stolarskiego. Było to już ich drugie spotkanie z księgozbiorem gminnym. Na początku wybrali sobie książki zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i chętni uczniowie czytali wybrane przez siebie fragmenty. Tym samym kształcili umiejętność głośnego czytania. Następnie uczyli się wypełniać karty czytelnicze, zobowiązania i karty książek. Na zakończenie spotkania uczyli się między sobą w grupach, jak wypożyczać książki. Zapoznali się również z najnowszymi wydaniami młodzieżowymi. Dla niektórych było to nowe doświadczenie, które pozwoliło im pogłębić wiedzę o pracy bibliotekarza. Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze.

Czytaj więcej...
biblioteka

10.10.2019

  

Czytaj więcej...
zbiórka darów

09.10.2019

 

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka